19 Şubat 2013

Avea Kendi Hatasını Bile Düzeltemiyor!

AVEA SIM kartımı kaybettim.Kartı bloke edip yeni bir kart çıkarttım.Fakat hattım bir türlü aktif hale gelmedi. Haftasonum AVEA' yı aramakla geçti.Kartı çıkarıp 10 dakika sonra takın diyen oldu,aktif hale gelmesi 24 saat alır diyen oldu,telefonunuzdan hat için manuel ayar yapın diyen oldu.En son belgeleriniz eksik denildi ve beni bayiye yönlendirdiler.Oraya gittim, fakat işlemimde herhangi bir eksik olmadığı söylendi.


Son aramamda SIM kartımdaki numaranın kendi kayıtlarındaki numarayla uyuşmadığı söylendi ve tekrar bayiye yönlendirildim.Artık bu bardağı taşıran damla oldu.Kendi hataları için beni tüm haftasonu uğraştırdılar.

Murat 43 Okunma

Cevaplar

 • Murat14 Mart 2013

  3 hafta süren incelemenizi bana bildirmeniz gerekmez; ben zaten biliyorum yapılanları ve yapılmayanları. Incelemenizin sonucunu bir zahmet burada yayınlayın da tüm üyeler de okusun.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Murat20 Şubat 2013

  Inceleyin bakalım, belki yalan söylüyorumdur... Pazar akşamı SIM kartı satın aldığım 4.Leventdeki Avea bayisine telefon açtım. Adını hatırlamıyorum, bir bayan eleman 15-20 dakika kadar bana telefonda yardımcı oldu ve hatayı düzeltti. Şu anda hattım tekrar aktif.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön