04 Eylül 2013 #1993716

Avea Kampanyadan Alınan Tableti Değiştirmiyor!

Şirket olarak Avea hat almamız dahilinde verilen tabletlerden bir tanesi bozuk çıkmasına karşın yaklaşık 2 aydır ne gelip değiştirmek isteyen var ne de telefonlarımıza çıkan müşteri temsilcisi bulunmaktadır.


Hattı alana kadar canım ciğerim olan temsilcimiz sözleşmeleri imzalattıktan sonra ortalıklarda olmamakta telefonu açmamakta açılsa da yarın size döneceğim diyerek geçiştirmekte ve dönmemektedir.


2 aydır biz kullanmadığımız hattın faturasını ödemek zorunda bırakılmakta sözleşmeyi iptal edememekte ve muhatap bulamamaktayız. Arandığımız zaman sistemleri bozuk olan Avea'ya teşekkürler!

Selçuk 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Selçuk04 Eylül 2013

    her türlü talep ve sorularım için kurumsal müşteri için aradığımda sistemlerinizin çalışmadığını söyleyerek yardımcı olamayacağını söyleyen siz, şimdi tekrardan aramam gerektiğini söyleyen yine siz. Yardımcı olmak mı amacınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön