22 Mart 2013 #1700857

Avea Kabarık Gelen Fatura!

Yıllardır Avea kullanıyorum.Geçen ay eşimin Turkcell hattını da Avea ya taşıdım.Her ikimizin tarifesini de seç tarifesine aldırdım.(her yöne 1000 dk. + sınırsız internet vergiler dahil taahhütle 41 kusur lira)Buraya kadar her şey normal.Fakat ay sonunda eşime 76,75 krs'lik bir fatura geldi.


Tarifemi aşmadım normal 41 kusur lira gelmesi gerekiyordu.Müşteri hizmetleriyle görüştüm internet paketi onaylanmadan ınternet kullandığımızı söylediler.Fakat öyle bir şey olmadı hatta mesajlarım bile duruyor internetim onaylandıktan sonra kullanmaya başladım.
Kısacası bu operatörün bana uygulamış olduğu bu anlamsız fatura bedelinin derhal düzeltilmesini istiyorum aksi taktirde numaralarımı taşıyacağım.

Bilal 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön