23 Temmuz 2014

Avea Jet Modem Sorunu Çözülmüyor

2013 Kasım ayında taahhüt ile almış olduğum jet modemden son 6 aydır faydalanamıyorum. Defalarca aramama rağmen problemin ne olduğunu çözemediler. Taahhüt olduğundan dolayı kapattığımda cayma bedeli yansıtılıyor. Kullanamadığım bir şeye 6 aydır boştan yere ücret ödüyorum.


Mayıs 2014'te aradığım da sorunun çözüleceğini, çözülemediği takdirde cezai bedel yansıtılmadan kapatılacağı söylendi. Problemin baz istasyonundan kaynaklı olduğu ve daha sonra tarafıma geri dönüş yapılacağı söylendi. Fakat hiçbir geri dönüş olmadı. Bu durum kullanıcı hatası dışında olup hiç bir hizmet almadan yaptığım ödemelerin tarafıma iadesini ayrıca jet modeminde cezai bedel yansıtılmadan iade alınmasını istiyorum.

Gürhan 172 Okunma

Cevaplar

  • Gürhan09 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti için AĞUSTOS ayı fatura tutarım %50 indirim ile faturalandırıldı ve sonrasındaki faturam yine eski düzende devam etti. Çok komik ki sus payı olarak tek faturada indirime gidilmesi müşteri memnuniyetini ortadan kaldırdığı gibi firma güvenilirliğini etkilemektedir.Sonuç olarak sorunumun giderilmediği için yaptığım ödemelerin tarafıma iadesini ayrıca jet modeminde cezai bedel yansıtılmadan iade alınmasını istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön