18 Şubat 2013

Avea Jet Modem Bağlantısı Sürekli Kesiliyor!

Avea gsm mobile jet modem satın aldım. Yaklaşık 6 aydır kullanmaktayım. Kullanmış olduğum modem şehir merkezinde oturduğum halde 3g bağlantıda sorun vermekte ve yaklaşık 1 saatte bir kesilmekte. Tekrar bağlanabilmek için bağlantımı kapatıp tekrar bağlanmak zorunda kalmaktayım.


Avea ile görüştüğümde yapabilecekleri herhangi bir işlemin olmadığını beyan ettiler. Şuan bende Avea ile yapmış olduğum sözleşme uyarınca dava açmak istiyorum. Avea müşteri hizmetleriyle konuşurken Avea sinyalimin full çektiği bir yerde Avea müşteri hizmetlerinin sesinin kesik kesik gelmesi de aslında benim modemin neden dolayı kesildiğinin açık göstergesi olduğunu düşünüyorum.

Özkan 251 Okunma

Cevaplar

 • Özkan03 Ağustos 2014

  zaten verdikleri internet modem taahhüt bozma sebebi.bencesine gerek yok müşteri hizmetlerini ara ben iade etmek istiyorum de. hatta ugraşmak istersen yaptıkları reklam 3 g hizmeti ve özellikle internet kesintisi şimdiye kadar ödediğin tüm ücretleri geri alma sebebi. hiç uzlaşmaya da gitme. telefon aç ben iade etmek istiyorum de iade işlemini başlat. daha sonra sana bir evrak gönderecekler iade ve hat kapaması ile ilgili. tüketici haklarına git dava et. yüzde 70 kazanırsın.

 • Özkan21 Ekim 2013

  tüketicinin sorunlarını önemsemiyorlar önemli olan alacakları para

 • Özkan25 Mart 2013

  kabul etmiyorum. bildiklerini okuyan bir firmasınız. müşterinin ihtiyaçlarını karşılama gibi bir ihtiyacınız yok. sorunuma çözüm bulunmamıştır. gsmobile ile avea arasında birbirlerine topu atma savaşı var. sonuc olarak siz arada kalıyorsunuz ve sorununuza çözüm bulunamıyor. ayrıca müşteri hizmetleriyle görüşme yaparken kesilen telefonlarda cabası.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön