29 Ocak 2014 #2264489

Avea Jet İptalinde Sorun Yaşattı

5. ay 2013 tarihinde Avea jet aldım ve internete bağlanamadığım için müşteri hizmetlerini aradım. Görevli kişi rapor tutulacağını ve 48 saat içinde dönüş yapacaklarını söylediler ve 48 saat olmadan vericiden kaynaklandığı anlaşıldı ve rapor tutulup Avea jet aldığım Avea iletişim merkezine iadesini yaptım ve Avea jet cihazını iade evrağı verdiler kargolayıp iade edeceklerini söylediler.


Aradan aylar geçti ve beni Avea müşteri hizmetleri avukata vermiş, bende 1 saat ya da 2 saat kalan Avea jet için 420 milyon borç olduğunu ve ödemem gerektiğini söylediler. Bende 1 saat kalan bu cihaza ve iade edilen ve müşteri hizmetleri tarafından rapor tutulan Avea jet itiraz ediyorum.

Gülderen 107 Okunma

Cevaplar

  • Gülderen25 Şubat 2014

    bahsi geçen kullanmadığım avea jet müşteri hizmetleri tarafından vericiden kaynaklandığı tarafım aranarak rapor edilmesine rağmen ve avea jet elimde bir kaç olmasına rağmen ve avea jet kullanmama rağmen aylar sonrasında bana tekrar borç çıkartılmış ve 20. icra verilmiş bulunmaktayım bu konuda tarafım mağduriyeti ortadadır.bunun acilen düzeltilmesi düzeltilmemesi halinde maddi manevi tazminat davası açacağımı tarafınıza arz ederim. gülderen bayraktar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön