02 Eylül 2013 #1988477

Avea İstemediğim Halde İnternetimi Otomatik Olarak Açmış!

Hattımı alırken çevremde yaşanan sorunları bildiğim için, hattımın internete kapalı olmasını özellikle belirtmeme rağmen internetim açılmış. 121 TL'lik fatura geldi. Müşteri hizmetleri ile iki defa görüştüm, çözüm üretmek yerine mağduriyetimi devam ettirdiler. İnternetimin otomatik açıldığını söylediler ve herhangi bir işlem yapamayacaklarını belirttiler.


Hattı alırken internet istemediğimi belirttiğimi söylediğimde daha sonra müşteri hizmetlerinden teyid ettiniz mi diye ilginç bir soru sordular. Kapıdan sayış yapan Avea, hangi bayiden gelindiğini bulup o bayiden dilekçe vermem gerekiyormuş. Bunu benim bulmam mümkün olabilir mi?

Muhammet 43 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet05 Eylül 2013

  Düzeltme Metni Üç defa görüşme yapmama rağmen mağduriyetim giderilmedi. Hattımı başka bir telefona taktığım zaman internet otomatik olarak açılıyormuş. Hattı alırken internet istemediğimi ifade etmiştim ve tarafıma böyle bir bilgilendirme yapılmadı. Müşteri odaklı çözüm üretme, mağduruyeti giderme konusunda Avea firması sınıfta kalmıştır.

 • Muhammet05 Eylül 2013

  Bilgi aktarımı üç defa yapıldı ve hepsi çözümsüzlük üzerine.

 • Muhammet05 Eylül 2013

  Üç defa görüşme yapmama rağmen mağduriyetim giderilmedi. Hattımı başka bir telefona taktığım zaman internet otomatik olarak açılıyormuş. Hattı alırken internet istediğimi ifade etmiştim ve tarafıma böyle bir bilgilendirme yapılmadı. Müşteri odaklı çözüm üretme, mağduruyeti giderme konusunda Avea firması sınıfta kalmıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Muhammet03 Eylül 2013

  İki defa tarafıma bilgi aktarıldı. İkisinde de çözüm üretmek yerine, herhangi bir işlem yapamıyoruz, cevabı aldım.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön