12 Nisan 2013 #1738724

Avea İstek Dışı Tarife Değişikliği Yapılması!

1 yılı aşkın süredir "Süper Fikir Tarifesi" kullanıyorum. Şikayetimi yazmadan önce müşteri hizmetlerinizle görüştüm. Sesli yanıt sistemi aracılığıyla "Faturalı SEÇ 500" tarifesine geçme isteğimi ilettiğimi ve geçişimin buna istinaden yapıldığını bildirdiler. Böyle bir istekte bulunduğumu hatırlamıyorum.


Benim ıslak imzam olmaksızın benim ödeyeceğim faturanın tarife bilgisinde ne hakla değişiklik yapabildiğinizi öğrenmek istiyorum. En kısa sürede "Süper Fikir Tarifesi"ne tekrar geçişimin yapılmasını istiyorum. Aksi taktirde 1 hafta içerisinde farklı bir şebekeye geçiş yapacağımdan emin olunuz.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet14 Nisan 2013

    İletmiş olduğum şikayetim ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış mış mış mış ........ Bu cevabınızı yazdıktan sonra 48 saat geçti. Ne kadar zor bir konunun incelemesini yapıyorsanız bitmek bilmedi. Mesajınıza başlarken "DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ" sözleriyle başlamayınız. Ben sizin hiç birşeyiniz değilim artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön