13 Şubat 2013

Avea İstediğim Tarifeye Geçemiyorum!

Hattımı faturalıdan kontörlüye çevirirken 1 kere müşteri hizmetlerini aramam yeterli oldu. Fakat 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen bu süreç içerisinde 5 kere oldu istediğim tarifeye geçemedim.


Son 2 konuşmamda ise faturalıya müşteri hizmetleri ile geçersem otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğini aksi halde yardımcı olamayacaklarını söylediler.


Çok tuhaf ve sinir bozucu bir yaptırım.Çalışan biri olarak işimi çok zora sokuyor. 5 parça halinde 50 tl yükledim abartısız 30 tl si müşteri hizmetlerine harcandı. son 5 konuşmamda yaşadığım sıkıntıyı kayıtlarınızdan çıkarıp dinlemenizi rica edeceğim.


Sorunuma reel bir çözüm olarak istediğim tarifeye koşulsuz olarak geçirmenizi istiyorum.

Alper 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Alper16 Şubat 2013

    talebimin gerçekleşmeyeceğine dair bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Fakat Avea nın uyguladığı bu yaptırımın gereksizliği ve işgüzarlığından dolayı başka bir gsm operatörüne en kısa süre içinde geçeceğimi bilmenizi isterim. Müşteri hizmetlerine ayırdığınız çnemin ve eforun bir kısmını reel çözümler üreterek harcamanız dileği ile..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön