07 Mayıs 2013 #1782914

Avea Israrla Kapatılmayan Hattıma Borç Yansıtıldı!

Geçen aylarda Avea nın çekim gücünün az olması sebebiyle bir başka operatörün faturalı tarifesine geçtim. Bundan kaynaklı olarak da mevcut avea hattımı iptal ettirmek istediğimde müşteri temsilcisi bayan iptal ettirmemem konusunda çok ısrar etti. Faturasıza geçişinizi sağlıyorum 20 TL hediye bakiye yüklüyorum bu ayın son faturasını ödeyeceksiniz sadece şeklinde mutabık kalarak sözleştik.


Faturam geldi ödedim yine emin olmak adına arayıp hattım kapalı değil mi ? Sorum üzerine hayır kapalı değil sadece geçiş için not düşülmüş ve mayıs ayına ait faturanız var dedi. Ben bu parayı öderim mühim değil benim için ama neden kapattırıyorsunuz sorunu sorarken haklı nedenleri olması lazım bu koca kurumun!

Arif 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Arif08 Mayıs 2013

    Numaramı dahi yazmadım oraya neye dayanarak kontrol edeceksiniz anlamadım. Her zaman ki gibi göz boyama klasik cevaplar. Çözüm YOK.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön