29 Nisan 2013 #1768527

Avea İptal Edilmiş Hatta 2013 Yılına Kadar Vergi Kesti!

Avea, tarifemi aşmadığım halde faturalarımı şişirerek gönderince bir daha telefonumda avea numarası görmemek içim hattımı iptal ettirdim. Sen misin iptal ettiren , iptal ettirdiğim hattıma her ay için ayrı ayrı olmak üzere tam bir yıllık telsiz kullanım ücretini faturama yansıttılar. Devletimiz kullanılmayan hattan vergi almadığına göre bu durum tüketiciyi yanıltmak olmuyor mu ?Bu haksız kazancın hesabını Avea vermelidir. AVEA'yı kınıyor hakkımı helal etmiyorum. AVEA'dan bir çok husus da çok sıkıntı yaşadım. Asla sorunlara çözümle yaklaştıklarını asla görmedim. Şikayetlerle ilgili sitelerde bu açıkça görülmektedir.

Ömer 98 Okunma

Cevaplar

 • Ömer12 Mayıs 2013

  İNTERNETE GİRDİĞİNİZDE EN FAZLA ŞİKAYETİN AVEA HAKKINDA OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ.BU TESADÜF OLAMAZ.BİNLERCE KİŞİ HAKSIZ DA AVEA MI HAKLI?BÖYLE BİR ŞEY OLMAYACAĞINA GÖRE AVEA'DA SIKINTI VAR DEMEKTİR.KANDIRILMAK İSTENENLER;BUYURUN AVEA'YA DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

 • Ömer05 Mayıs 2013

  HİZMET VERİLMEYEN YERDEN VERGİ KESİLMEZ.TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KANUNLARI BÖYLE DER.FAKAT BİRİLERİ VAR Kİ KAPATILMIŞ ,KULLANILMAYAN HATTAN VERGİ KESİYOR. O DA AVEA GİBİ BİR İLETİŞİM ŞİRKETİ.AVEA USÜLSÜZ KESİLEN BU PARALARIN HESABINI VERMELİDİR.TÜRKİYE, MUZ CUMHURİYETİ DEĞİLDİR.TÜRK SAVCILARINI GÖREVE DAVET EDİYORUM.USULSÜZ ,YASALARA AYKIRI OLARAK VATANDAŞLARDAN AVEA'NIN KESTİĞİ BU PARALARIN HESABI SORULMALIDIR.AVEA BUNUN HESABINI VEREMEYECEĞİ İÇİN BENİ ARAYIP DURUMU İZAH EDEMİYOR.

 • Ömer01 Mayıs 2013

  AVEA ŞİKAYETİME CEVAP YAZMIŞ; ''GEREKLİ İNCELEME BAŞLATILMIŞTIR.'' ŞEKLİNDE. TAMAMEN YALAN.ŞİKAYETLE İLGİLİ SİTELERDE AVEA KENDİLERİ İLE İLGİLİ BÜTÜN ŞİKATETLERE AYNI YAZIYI YAZDIKLARINI İNCELERSENİZ GÖRÜRSÜNÜZ.DAHA ÖNCEDEN DE AVEA HAKKINDA ŞİKAYETLERİM VARDI.AYNI TAZIYI YAZDILAR .FAKAT HİÇ İLGİLENMEDİLER.SONUÇ;SIFIRA SIFIR ELDE VAR SIFIR.AVEA'DAN BAŞKA NE BEKLENİR Kİ.AVEA ''KAPATILMŞ HATTA BİR YILLIK VERGİ NASIL KESİLİYOR '' BUNUN HESABINI VERMELİDİR.TOPLUM SESSİZ KALDIKÇA AVEA HAKSIZ KAZANÇLARA DEVAM MI EDECEKTİR?DUYARLI VATANDAŞLAR OLARAK BUNUN HESABINI AVEA'DAN SORMALIYIZ.ŞİKAYETLERLE İLGİLİ BÜTÜN SİTELERE GİRİNİZ. EN FAZLA ŞİKAYETİN AVEA HAKKINDA OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.BU DURUM TESADÜF OLAMAZ.UNUTULMAMALIDIR Kİ; EN FAZLA SORUN NEREDE İSE EN FAZLA ŞİKAYEY DE ORADA OLUR.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön