22 Haziran 2015

Avea İnTouch 4 Telefon Kusurlu Çıktı!

19/06 akşamında inTouch 4 modeli olan telefonu yanlış yönlendirme ile hattıma 24 ay taahhütle satın aldım. 1 gün bile kullanılmayan telefonda ısınma kilitlenme olmaktadır. 21/06 Avea bayisine iadesini yapmak istedim fakat kabul edilmedi. Servise bıraktık. 20 iş günü haber verilecek. Sonrasında iade yok aynı marka ile değişim yapılacağı söylendi. Farklı bi marka seçme hakkı bulunmadığı söylendi.
Kullanılmayan bir telefon hattı için taahhüt bozulursa 860 TL alınacağı söylendi. Bana hiçbir ihtimalde bu... Kurtulma ihtimali bırakmıyorlar.
Bu işin sonunda mahkemeye başvurmak niyetindeyim.

Cem 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.06.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Cem24 Haziran 2015

    Sonrasında iade yok aynı marka ile değişim yapılacağı söylendi. Farklı bi marka seçme hakkı bulunmadığı söylendi. Kullanılmayan bir telefon hattı için taahhüt bozulursa 860 TL alınacağı söylendi. Bana hiçbir ihtimalde bu telefondan kurtulma imkanı olmadığı bayinizde soylendı. Sizin cevabınız nedir.?

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön