21 Eylül 2013 #2024163

Avea İnterneti Fazla Kullanmışım Gibi Gösteriyor!

Kullandığım hattım ile ilgili son zamanların revaçta Avea paketi olan mobil öğrenci pack paketini kullanıyorum. Bu kapsamda 500 dk her yöne konuşma sürem, 5. 000 sms hakkım ve 1 GB. internet paketim var.


Bugün telefonum tüm gün kapalı olmasına rağmen Avea çağrı merkezinden almış olduğum bilgi doğrultusunda telefonumdan 1 saat içerisinde 712 mb. internet kullanmışım.


Ben 1 ayda 250 mb interneti kullanamayan insan 1 saat içinde 712 mb internet kullanmışım. Lütfen tüketiciyle alay etmeyin sözde 1 GB. internet, 500 dk. ve 5. 000 sms reklamlarda övünüyor ama bir mb kullanıyorsun 1. 000 mb kullanmış gibi gösteriyor. Ben bundan sonra farklı bir GSM operatörüne geçeceğim.

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet23 Eylül 2013

    Ya bu avea benimle cidden alay ediyor yaaa bir mesaj geliyor. Diyorki; internet paketiniz bitmiştir. aradan 2 saat geçiyor 200 mb. internetiniz kalmıştır diye mesaj alıyorum. aradan bir saat geçiyor internet paketiniz tükenmiştir mesajı alıyorum. aradan yarım saat geçiyor 100 mb. internet kalmıştır. Bunlar milleti sanırım çocuk zannediyor. mama verir gibi internet veriyor. Ancak kullandırmıyor. Ama bende bu durumu tüketici mahkemesine taşıyacağım. kullanamadığım internet günleri içinde ayrıca bir dava açacağım. Maddi ve manevi tazminat davası bakalım o zaman ne yapacaklar.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön