01 Mayıs 2013

Avea İnternete Bağlanamıyorum!

İstanbul Tuzladayım. Yaklaşık 6 aydır Avea jet ile internete bağlanmaktayım. 15-20 gündür internet bağlantısı sağlamakta çok güçlük çekmekteyim. Özellikle akşam 17 den sonra ve tatil günleri internet bağlantısı sürekli kesilmekte 10 dakika bağlanıyor 2 saat bağlantı sağlanamıyor .

Avea teknik yardım servisine durumu ilettim. En kısa sürede bilgilendirme yapacağız demelerine rağmen henüz herhangi bir bilgi verilmedi. Tam 3 sefer şikayet kaydı açtırdım her seferinde operatörler aynı cümleleri sarfediyorlar fakat sorun çözülmüyor. Ayda 65 tl. almasını biliyorlar taahhüt almasını, biliyorlar ama sorun çözmeye gelince ortada yoklar. Şebeke sinyali süreki 3g de ama bağlantı yok.

Yalçı 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Yalçı06 Mayıs 2013

    Şikayetimden sonra 4-5 sefer avea teknik yardım servisi ile görüştük her seferinde derdimi anlattım.En sonunda bölgenizde sinyal hatası vardı düzelttik dediler gerçekten de internet bağlanamama ve kesilme sorunu ortadan kalktı. İlgililere teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön