02 Mart 2013

Avea İnternet Paketi Değişikliği!

Eşimin kullandığı hatta cihaz kampanyası nedeniyle tanımlı olan internet paketi ocak 22'de bitmiş ve 3 şubatta başka bir internet paketine geçmişiz.Arada geçen süre zarfında 60 mb veri indirme işlemi gerçekleşmiş ve hazır olun bu 60 mb veriye karışılık gelen ücret vergiler hariç tam tamına 80, 55 Türk lirası.

Avea'nın tanışma adı altında verdiği 100 mb'lık paket 4, 5 tl, 500 mb 7, 5 tl ve 1 gb paket 9, 5 tl.Bu nasıl bir tarife anlayışıdır ben kavrayamadım.Müşteri hizmetlerini aradık ve bu ücretin neyden kaynaklandığını sorduk.

Ozan 204 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ozan03 Mart 2013

    Sayın yetkili, Eşimin telefon numarasını veya elinizde done olabilecek herhangi birşey olmadan, nasıl ve neye göre inceleme başlattığınızı inanın merak etmekteyim. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön