12 Mart 2014

Avea İnternet Çekim Gücü İyi Değil!

Aralık 2013 'de oturduğum evden sadece bir sokak ilerisine taşındım ve yeni evimde internete hiç giremedim. Avea müşteri hizmetlerine defalarca kez çağrı oluşturdum. Her defasında teknik ekip konuyu inceledi ve net bir cevap veremedi. Bu şekilde kullanamadığım internet paketi için yaklaşık 4 aydır her ay 26 küsür TL ödemek zorunda kaldım. İnternet paketimi internet erişimi olmadığı için kapatmak istediğimi belirttim bu kez de 85 TL ceza ödemeniz gerekiyor denildi. 1 yıllık taahhüdünüz var denildi ki bu da işin daha komik bir yanı. Çünkü 30 mayıs 2013 tarihinde müşteri hizmetlerinin bana verdiği bilgi de paket değişiminde istediğim zaman cezasız kapatabileceğim vaadi verilmiş idi.

Cevahir 38 Okunma

Cevaplar

 • Cevahir07 Nisan 2014

  sayın avea yetkilileri , tarafınıza 5 aydır sürekli ulaşma çabalarım sonrasında geçen hafta müşteri temsilciniz bana internetimi cezasız kapatabileceğimi iletti. Bu bilgiye istinaden gidip internetimi kapattım. bugün yine arayarak ulaştığım müşteri temsilcisi personeliniz internetimi kapattığım için taahhüdüme uymadığım gerekçesiyle 60 küsür tle ceza ödeyeceğimi iletti. verdiğiniz bilgiler bile çelişkilerle dolu. resmen müşterinizi kandırıyorsunuz. her türlü yasal yola başvuracağımı bu platform üzerinden bildirmek istiyorum.

 • Cevahir17 Mart 2014

  firmanın tarafıma herhangi bir dönüşü olmadığı gibi geçen süre zarfında yeni dönem faturalarımı da ödemek zorundayım. beni aramadılar bile. onların çözümleri de dönüşleri de sadece lafta kalıyor maalesef.

 • Cevahir14 Mart 2014

  sayın Avea Yetkilileri , gerek müşteri hizmetleri servisine en son 06.03.2014 tarihinde ulaşarak gerek bu platformda belirttiğim sıkıntımla ilgili tarafınızdan herhangi bir dönüş alamadığımı özellikle belirtmek isterim. sanırım standart cevap verme hakkınızı yukarıdaki mailinizle kullanmak istediniz. acil dönüşlerinizi tarafıma iletmenizi bir kez daha rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön