03 Eylül 2013 #1991980

Avea İndirimimi Bitirdi!

Tam iki buçuk yıl önce 12 yıllık Turkcell hattımı Avea'ya dörtte dört tarifesine taşıdım. 1000 dk, 1000 sms ve 1 gb internet 60 TL idi. Taşımamdan dolayı 45 TL ödüyordum ve bu her seferinde de bugüne kadar böyle devam etti. Şimdiye kadarda memnundum taki 2 ay önce taahhütlü telefon alıncaya kadar.


Telefonu aldım 1 ay sonra 60 TL olmuş tarifem. Aradım Avea'yı müşteri hizmetlerindeki bayan indirimimin bittiğini söyledi, cihazdan dolayımı dedim bana bir metin okudu kendilerince, alakası olmadığını söyledi. O zaman neden indirimim iptal oldu. Aynı tarifeyi eşim indirimli kullanıyor ben kullanamıyorum. Eşim aradı ve hemen indirim yaptılar ben aradım indirim iptal oldu cevap ortada.

Osman 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Osman07 Eylül 2013

    firma şikayetimi dikkate almış gibi gözüksede derslerine iyi çalışmadan basma kalıp hazır cevap verme yoluyla umursamaz tavır tutunduğu hissiyatını bana verdi .. markadan soğudum ve en yakın zaman içine ben dahil 4 numaramı geri taşıyıcam. sanırım kaybeden olmayacağım.. ve her ortamda aveayla ilgili kötü düşüncelerimi paylaşıcam.. son bir şey daha avea bu tutumu segilemeye devam etsin bu yazımı saklayın bir zaman sobra yok olmaya mahkum olacak.. call centerleri acemi ve çok basit kişilerle idare ediliyor..call center sanki kurumsal değide esnaf ağzı gibi konuşmalar takınılıyor..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön