14 Mayıs 2013 #1797378

Avea İn Touch Sorunlu Çıktı!

Ben bir hata yapıp Avea in touch 2 cihazından aldım, fakat cihaz gerçekten çok kötü, wifi hat çekim gücü çok kötü, daha üç dört günlük telefon kitlenmeye başladı. Açılırken tuhaf şeyler yapıyor. Daha 24 saat olmadan iade etmek istediğimi söylediğimde ise iade alırız ama iki yüz küsür lira ceza ödersiniz dediler, yani geri almıyorlar, alırlarsa da ceza ile alıyorlar.


Beni servise yönlendiriyorlar. Ama sıkıntılar servisle çözülecek sıkıntılar değil, fiziksel veya donanımsal bir hata yok bas baya telefonda kullanılan malzemenin kalitesizliğinden ve yeterli olmamasından kaynaklı şikayetlerim.

İsmail 99 Okunma

Cevaplar

 • İsmail13 Haziran 2013

  Oyalama taktiklerimi bunlar, bana en ufak bir geri dönüş yok. Sürekli otomatik cevaplar yazıp duruyorsunuz. Zaman kazanmak için sanırım.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • İsmail16 Mayıs 2013

  Bu arada telefonda her geçen gün yeni sıkıntılar yaşıyoruz. Mesela konuşma sırasında sesiniz kesiliyor ve karşı tarafa ulaşmıyor. Siz karşı tarafın sesini duyuyorsunuz ama. Telefon açılırken pin kodu soruyor ama bir türlü kabul etmiyor. Kapatıp yeniden açıyorsunuz kabul ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön