14 Şubat 2013

Avea In Touch Kendi Kendine GPRS Bağlantısı Yapmış!

Annem geçen ay sizin ürettiğiniz Avea In Touch telefonu aldı ve kullanmaya başladı. Ancak herhangi bir internet paketi olmadığı halde telefon GPRS bağlantısıyla internete bağlanmış ve her ay ortalama 20-30 TL gelen annemin telefon faturası geçen ay faturası 107 TL geldi ve güncel faturası da şu an 35 TL.


Yıllardır aynı hattı kullanan ve bir kez bile mobil internet hizmetinizi kullanmayan bir abonenizi sürekli güncellenen bir GPRS kanalına dahil etmenizin mantığını çözemiyorum. 3 aylık telefon faturası 1 ay içinde geldi resmen. Mağduriyetimizin giderilerek bu hatanın düzeltilmesini talep ediyorum.

Ahmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.02.2013tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet19 Şubat 2013

    Evet bilgilendirdiniz. Verdiğiniz cevap "SMS hizmeti nasıl aktif şekilde elinize geliyorsa, internet hizmeti de aynı şekilde aktif olarak geliyor." İkna oldum. Çok makul bir açıklamaydı, evet.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön