14 Ağustos 2015

Avea İmuneccim Üyeliği Başlatmış.

Ağustos 2015 ayına ait faturamda onayım dışında başlatılan İmuneccim hizmeti adı altında alınan ücretlerin faturamdan düşülerek faturamın revize edilmesini talep ediyorum.

24,5 TL olan faturam bu ay döneminde 43,1 TL gözükmektedir.

Müşteri hizmetleri konuyla ilgili yardımcı olamamakla birlikte saçma bahane ve açıklamalarla sebebin internet kullanımıyla ilgili olduğunu savunmaktadır. Ki öyle bile olsa hizmet sahibi şirkete benim telefon numaramın nasıl, hangi hakla verildiğini açıklayamamaktadır.
Lütfen gereğini yaparak mevzu bahis hizmetin yansıtıldığı faturamda gerekli düzenlemeyi yapın ve hizmet bedelini geri çekin.

Sertac 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Sertac'ın Teşekkür Mesajı17 Ağustos 2015

    17.08.2015 tarihi itibariyle öğleden önce Avea tarafından arandım ve şikayetime ait araştırmanın sonuçlanarak faturamda gerekli revizenin yapılacağı bilgisi verildi. Firmaya konuyla ilgilendikleri için teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön