10 Nisan 2013 #1734379

Avea İki Kez Alınan Fatura Bedelimi İade Etmediler!

Şubat ayında Avea tarafından otomatik ödemede bulunan fatura bedelim kredi kartımdan iki kez çekilmiş müşteri hizmetlerine durumu bildirdiğimde önce bir sonraki faturanızdan düşeriz dediler bende takibi zor olacağını için kabul etmedim daha sonra kredi kartı ekstremi faks olarak yolladım fakat bunun geçerli olmayacağını bankadan onay gerektiğini söylediler bankadan onaylı faksını yeniden yolladım.


Tekrar aradığımda bu şekilde de kabul edemeyeceklerini dekont gerektiğini söylediler , fakat banka otomatik ödeme olduğu ve kredi kartından çekildiği için dekont görüntüleyemediğini söyledi ben bu süreç içerisinde tüm aramalarda müşteri temsilcilerine sil baştan anlatmak zorunda kaldım ve çözülmedi.

Gülşen 28 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen24 Haziran 2014

    avea müşteri yönlendirme ve bilgilendirme kullanmış oldugum pro 600 tarifsine seç 500 den geçiş yaptım bu tarşfe bana daha uygun oldugu için yıllardır avea müşterisiyim ,müşteri hizmetlerini aradığuımda indirimden faydalanmadıgımı taahhüt vermediğimi dile getirdiler. fakat ben eski tarifemden daha ust ve ekonomik oldugu için bu tarifeye geçtim ve müşteri temsilisi değişriken taahhütü sordugunda paket yetmediği taktirde veya fazla geldiğinde değişiklik yapabiliyorsak taahhütlü ve indirimli faydalanmak uzere bir değişiklik yaptım fakat boyle bişe yapılmamış ve iki aydır fazla fatura ödüyorum, şu andada yeniden üst paket satın alabileceğimi bu paketten indirim alamıyacağımı taahhüt yapılamayacağını bildirdiler. diğer operatörlerden aveaya geçen yeni bir kullanıcı daha avatanjlı oluyor bu şekildeyse bende mı asveadan ayrılayım özüm bulmuyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön