06 Mayıs 2013

Avea İki Defa Fatura Ödeme!

2013 Nisan ayında eşimin faturasını kredi kartından ve otomatik ödeme talimatından olmak üzere iki defa ödedim. O ay eşim Avea'dan Vodafone'a geçiş yaptı.


Biz ödemiş olduğumuz faturayı geri almak için Avea bayiine gittik müşteri hizmetlerini aramamız söylendi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttiğimizde telefon yüzümüze kapandı, tekrar arama yaptığımızda uzun bir süre telefonumuza cevap vermediler.


Avea'nn yaptığı hiç hoş değil ben de yıllardır Avea kullanmaktayım böyle küçük hesaplar müşteriyi soğutmaktan başka bir işe yaramıyor.

Osman 75 Okunma

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı27 Haziran 2013

    Avea bu konu ile ilgili çözüm için duyarlı davrandı ve sorunum çözüldü, teşekkürler...

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön