26 Şubat 2013

Avea İçerik Servisleri Adı Altında Ücret Kesti!

Bu ay gelen faturaya baktım ve bana gelen faturanın 66, 50 olduğunu gördüm.Kotayı geçmedim adım gibi emindim.Aradım Avea'yı ve sordum böyle böyle olacak gibi değilse de iptal ettirmek istiyorum.Bir yere kayıt olmuşsunuz ve 25, 17 Tl içerik servisleri adı altında ücretlendirme yapıldığını söylediler.


Modem içindeki hattan sadece nette gezerek böyle bir şeyi onaylamadan nasıl kayıt olduğumu sordum ve nette girdiğiniz sayfalarda olabilir ve bana tekrar e mail üzerinden bilgilendirme yapacaklarını söylediler,fakat bir daha geri dönen olmadı ama ben bundan memnun olmadım.Ne yapalım faturayı ödeyeceğiz ama hala aklım ermedi bu işe.

Hüseyin 37 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin13 Mart 2013

  En sonunda aradılar...3 martta saat 23.56'da buraya şikayetimi yazmıştım ve beni aynı günün sabahı yani 4 martta sabah saat 08.05'de geri aradılar, fatura incelemelerinin sonuçlarını bildirdiler. Demek ki isteyince bu işler ivedilikle halledilebiliyormuş. Gerçi sonuçta iki ay ödediğim içerik servisleri ücretlerinin geri iadesi amiyane bir tabirle yalan oldu ama neyse sorun çözüldü ve bundan sonra böyle bir sorun olmayacağı söylendi!!!

 • Hüseyin03 Mart 2013

  Beni 27.02.2013 tarihinde aradılar müşteri hizmetlerinden 48 saat içinde hattınız incelenip tarafınıza bilgi verilecektir dediler 3 gün oldu hala arayan olmadı. Nasıl iş yapıyorlar bilmiyorum. Herhalde bu iş hukuk yoluyla çözülecek anlaşılan!

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön