18 Şubat 2013

Avea İadeler Hala Yapılmadı!

Avea ile kurumum EGM arasında olan mahkeme sonucu kullanılan hatlar üzerinden iade alınacağını öğrendikten sonra müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle belirtilen 6 hattım ile ilgili verilen dilekçe örneklerini Rize Merkez de ki AVEA bayinden doldurup imzalayıp kendilerine iade ettim.Onlarda lakayt bir şekilde tamam biz göndeririz deyip siz gidebilirsiniz dediler .


Geçen 15 günden sonra Platinium müşteri hizmetleri ile görüşüp kendilerine dilekçelerimin ulaşıp ulaşmadığını sordum .Onlarda benimle ilgili bir dilekçenin ellerinde olmadığını taraflarına herhangi bir talep ulaşmadığını bildirdiler beni tekrar Avea bayisine gönderdiler.Kendi bayinizin yapmadığı işi ben hiç yapmam .

Fırat 47 Okunma

Cevaplar

 • Fırat29 Nisan 2013

  Teşekkürler AVEA !

 • Fırat10 Nisan 2013

  İadelerin tamamı yapıldı teşekkürler

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Fırat18 Şubat 2013

  Bulunduğum şikayet ile ilgili hesabımı kontrol ettiğimde 4 adet iadenin aynı gün yapıldığını 2 adet iadenin henüz yapıldığını gördüm .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön