16 Nisan 2013 #1744537

Avea Hizmet Boşluğu!

Avea tarafından 8 şubat tarihinde fatura bedelim avea otomatik ödeme talimatı ile 2 kere çekilmiş olup avea tarafına bununla ilgili toplam 5 adet faks göndermeme rağmen ilk başlarda faks taraflarına ulaşmadığını iddia ederek 1 aydır beni oyalamaktadırlar.


En son genel müd yaptığım şikayetimde de taraflarına kredi kartı ekstremi kimliğimin fotokopisini ve bir dilekçe yazarak aynı şekilde faks göndermemi söylediler ve böylelikle 6 adet faks gönderdim aynı şekilde . ve az önce müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede gönderdiğim ekstrenin geçersiz olduğunu ve dekont istedikleri söylediler . 1 aydır hem tel la arayarak harcadığım zaman hem de faks çekerek geçirdiğim zamanım boşuna gitti.

Duygu 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Duygu16 Nisan 2013

    Telefonuma gönderdiğiniz mesaj a karşılık bankam ile yaptığım görüşmede 8 şubat tarihinde 2 kere çekim yapıldığını tekrar telaffuz ettiler iştediğiniz makbuzu da fakslayınca nasıl bahaneler bulacaksınız acaba!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön