11 Nisan 2013 #1737611

Avea Herşey Tamam Hizmet Yok!

1 yıl önce noter onaylı evrakları tamamladım, sim kartı değiştirdim, ücretleri ödedim.
Sistemlerinde problem olduğunu, gecikmeli kullanabileceğimi söylediler. Hizmeti kullanmadan, ücret aldılar. Aradım, ücret almayı bıraktılar ama kesilenleri yüklemediler. Kullanıma açılınca bilgilendireceklerini söylediler.


Hala kullanamadığım için aradım, evrakların ulaşmadığını söylediler. İtirazlarım üzerine evrakları aldıklarını kabul ettiler ancak, evrakların geçerliliğini kaybettiğini, başvuruyu yenilememi, bunu alt yapı sorunları nedeniyle tüm müşterilerinden talep ettiklerini söylediler. Ayrıca, bir gsm operatörü "probleminiz için müşteri hizmetlerini arayın" mesajı atıyor.

Firdevs 26 Okunma

Cevaplar

 • Firdevs25 Temmuz 2013

  Problemimin çözümü ile ilgili herhangi bir gelişme olmadı.

 • Firdevs21 Mayıs 2013

  14.04.2011 tarihinde arandığım ve görüşemediğimiz doğru ancak, sonrasında görüşme yapıldı ve incelemenin sonucunun bildirileceği ismini hatırlayamıyorum ama bayan müşteri temsilcisi tarafından belirtildi. Sistem kayıtlarınızı kontrol ettiğinizde bu konu ile ilgili son görüşmeden sonra herhangi bir geri dönüş yapılmadığını tespit edeceksiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.04.2011 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Firdevs19 Nisan 2013

  Mobil imza ile ilgili problemim henüz çözülmedi. Müşteri hizmetleri temdilcisi tarafından ücret problemi olarak anlaşılmış şikayetim. Mobil imzanın kullanımıma açılmasını istiyorum. Daha önce ulaştırdığım evraklar ile.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön