14 Nisan 2015

Avea Hediye Sürelerimi Vermeyip Ücretlendirdi!

Avea firmasına ait cihaz kampanyasından telefon aldım. Aldığım telefon ile birlikte 100 mb interneti 3 ay bana hediye etmişler. (Bu arada benim mevcut hattımda sınırsız internet kullanım hakkı var) Hediyenin süresi dolduğunda da hattıma hediye MB tahsis edip 5 TL'lik farkı tarafıma fatura etmişler.


Bu yapılan işlem değil kurumsal hiçbir ticaret ahlakına girmez ve bana göre haksız kazançtan öte bir işlem değildir. Müşteri Hizmetlerini aradığımda benim taahhüt imzaladığımı ilettiler. Taahhüdü imzalamasam sanki telefonu verecekler. Her tarafı kendi içinde danışıklı dövüş.

İnanç 504 Okunma

Cevaplar

  • İnanç23 Nisan 2015

    Tarafıma konu hakkında detaylı bilgi verilmedi tarafımca yapılan uygulamanın yanlış olduğu ile ilgili detaylı bilgi Avea ya verildi ve tüm kullanıcılar için uygulamanın kaldırılması talep edildi.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön