13 Eylül 2013 #2009457

Avea Hayırlı Olsun Faturası Gönderdi!

Avea operatörünü kullanırken 27. 07. 2013 tarihi itibariyle hattım Vodafone'a taşıdım. Aynı gün yani 27. 07. 2013 tarihinde Avea beni yeni fatura dönemine geçirerek bana tüm ay kullanmam için 42, 00 TL olan tarifemi tanımladı.


Aynı tarihte artık hattım Vodafone olduğundan Avea'nın tanımladığı dakika ve sms'leri kullanma şansım yoktu ancak bunu kabul etmediler ve 42, 00 TL kullanmadığım bir bedel için ödeme talep etmekteler. (Açıklama istediğim tek konu; hattımızı başka operatörden Avea'ya taşıdığımızda Avea'da mesela ilk fatura döneminde 15 günlük kulanım süresinde normal fatura bedelinin yarısını gönderirken. Hattımızı başka operatöre taşıdığımızda neden tam fatura gönderilir, uğurlama bedeli midir?)

Sercan 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.09.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize SMS gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Sercan19 Eylül 2013

    Avea sözleşmeyi önere sürerek bedeli ödemekte mecbur olduğumu söylemekte. Bende karşılığını almadığım bir faturayı ödeme istemiyorum. Herzamanki gibi kurumsal firma adı altında sözleşmelere dayatarak haksız kazanç elde etmeye devam edilmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön