15 Mart 2013

Avea Hattımın İzinsiz Devri!

0555 267 **** nolu telefon numaralı hattımın benim iznim ve onayım olmaksızın 3. bir kişiye devredilerek mağdur edildim. Avea bayisinden hattım kırıldığı için yeniden çıkartmak gittiğimde hattımın başka birine devredildiğini öğrendim. Kullanmış olduğum hattımın yeniden çıkartamadığım için defalarca müşteri hizmetleri ile görüşerek ve cumhuriyet savcılığına giderek şikayette bulundum fakat mağduriyetimi gideremedim.


Bana ait olan hattın ben devretmediğim sürece başka bir kişiye nasıl ve ne şekilde devrediyorsunuz sorusuna da Avea bana henüz cevap vermemiştir. Sürekli beni oyaladıklarını ve süreç zaafında mağduriyetimin devam etmesine sebep oldukları için şikayetim var.

Muammer 39 Okunma

Cevaplar

  • Muammer30 Nisan 2013

    Şikayetimin üzerinden cok günler geçti. Ama sonuç aynı. Mağduriyetim giderilmediği için AVEA ile artık görüşmek dahi istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön