26 Nisan 2013

Avea Hattımı Taşıdığım Günden Beri Kimse Ulaşamıyor!

Hattımı başka bir operatörden Avea'ya taşıdım, çarşamba günü yani 24.04.2013 tarihinde hattım aktif oldu, bir arkadaşım bana hattını mı kapattın diye sorunca o an hattımın ulaşılmaz durumda olduğunu fark ettim, meğerse 2 gündür ne mesaj ne arama gelmemesindeki sebep buymuş, müşteri hizmetleriyle 2 gündür mücadele ediyorum hala geri dönen yok hala çözebilmiş değiller. Sorunumu çöz Avea!


Avea'ya geçtiğime pişman ettiniz... Sorarım size AVEA! Acil durumlarda ve ulaşılması gereken durumlarda ulaşılamadığında hattın ne önemi var zararımı karşılayabilecek misin?
TV lerde her 3 dk bir reklam vermekle hizmet olmuyor.

Mehmet 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.04.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize elektronik posta gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet27 Nisan 2013

    Bana yaşatmış olduğunuz bu mağduriyetten dolayı lanet ediyorum, geçtiğime bin pişman ettiniz hala gevşek cevap verip geçiştiriyorsunuz. 500 Musteri hizmetlerini arattirip faturamı kabartıyorsunuz amacınız ne sizin operatör vasfına sahip değilsiniz belliki. 4 gündür sorunumu çözemediniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön