18 Aralık 2013

Avea Hattımı Kapattıktan Sonra Yüksek Fatura Gönderdi!

Dengesiz gelen fatura tutarlarımdan bıktığım için faturalı olan hattımı faturasıza çevirmek istedim. Son gelen faturamı ödedikten sonra ve extra 20 TL faturalıdan faturasıza geçme bedelini (neyin nesi olduğu belli olmayan) dahi ödedikten sonra gelen 63.96 TL'lik fatura neyin nesi?


Müşteri temsilcisini aradığımda bana fatura kesim tarihi 24'ü siz hattınızın kapatılması için 15'inde başvurmuşsunuz dediler? Peki ben aradaki 9 gün içinde kimle ne konuştum da 2 senedir kullandığım ama 50 lirayı geçmeyen fatura tutarı kullanmadığım 9 gün içinde 63 lira gelebiliyor?


Avea reklamlarda oynattığı ünlülerin parasını kullanıcıdan çıkartmaktır. Şikayetçiyim ve mahkemeye kadar da gideceğim.

Volkan 116 Okunma

Cevaplar

  • Volkan21 Ocak 2014

    adamlar kendilerini haklı çıkarmak için bahane bulmakta zorlanmıyorlar! milyon dolar harcayıp reklamda atayı oynatacağınıza adam gibi hizmet verin!

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön