18 Şubat 2013

Avea Hattımı Kapattığım Halde Hala Açık!

Kullandığım Avea'ya bağlı Gsmobile data hattı ve kontörlü hattı 10. 01. 2013 tarihinde kapatmıştım. 17. 02. 2013 de hattın hala açık ve üstüne fatura kesilmeye devam ettiğini öğrendim. Bütün kapama işlemlerini yaptığım ve belgeleri elimde olduğu halde, hattı kapatan yetkili bayinin işlemleri düzgün yapmadığını söylediler.


Bayi bizi ilgilendirmez müşteri hizmetleri başka bayiye gitseydiniz son olarak yetkililer belgeleri fakslayın bakarız' dedi. Fatura öndeyen ben, faks parasını veren ben, arabayla bayi dolaşan ben, telefonda dert anlatmaya çalışan ben, mağdur olan ben hata yapan onlar. 1 hata değil ki daha önce de olmuştu.

Halim 21 Okunma

Cevaplar

 • Halim15 Temmuz 2013

  Mart ayında bu hatta yine fatura kestiler ve iadesi hala yapılmadı. Arıyorsun yok işlem onay bekliyor ,yok IBAN yanlış, olmadı biraz daha bekle. Şikayet edecem diyosun müşteri temsilcisi yüzüne telefonu kapatıyor. Aylardan Temmuz. İşimi yapmadılar. Yazılı açıklama yapmıyorlar. Çünkü mahkemede delil istemiyorlar.

 • Halim19 Mart 2013

  AVEA büyük alkışı hak ediyor 10 ocakta kapatılmış; 21 Şubatta tekrar kapatılmış hat için, mart ayında TEKRAR!!! fatura kesmeyi başardı.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön