19 Ağustos 2014

Avea Hattımı 10 Günde Kapatmayıp 1 Gün İçin 1 Aylık Ücret Tahsil Etti

2. bir Avea hattım olduğu için önceden Avea'dan bilgi alarak 13 Haziran tarihinde hattımın kapatılması için başvurdum. Bana 5-6 gün içinde kapatma işleminin yapılacağını söylendi. Israrla bunu teyit ettirdim.Yinede kapatma işlemini için çok önceden başvurdum.

Hesap kesim tarihim 22 Haziran'a kadar kapatılmış olması lazımdı fakat 23 Haziranda kapatma işlemi yapılmış Benden sadece 1 gün için bir aylık ücret olan 45 tl para isteniyor.

Böyle büyük bir firmanın işleyişindeki yavaşlıktan yada art niyetinden dolayı böyle bir fatura yansıtıldığına inanamıyorum. Diğer Avea hattımı aktif olarak kullanıyorum. Ücret iade edilmediği taktirde hatlarımı kapatıp, tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

Filiz 353 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön