15 Şubat 2013 #1634360

Avea Hattımdan İnternet Kullanımı!

AVEA'ya numara taşıma yaparken özellikle hattımın internete kapalı olmasını istedim. Bu nedenle de internet kullanımı olmayan pakete geçiş yaptım. 7. ve 8. dönem faturalarımda internet kullanımı olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerinden ve online hizmet merkezinden şikayetimi belirttim fakat bana (detaylı fatura gönderilmesi dışında) hiçbir cevap verilmedi.


Gelen faturada da sadece "internet" yazıyor. Ben özellikle hattımdan sabahın 05:30 unda girilen sitelerin adını (en azından ip numaralarının verilmesini) talep ettim. Olumlu ya da olumsuz hiç bir dönüş olmadı. Bu nedenle de operatörümü değiştirdim. Bu şikayetim dikkate alınır ve dönüş yapılırsa olumsuz imaj ortadan kalkmış olur.

Ömür 42 Okunma

Cevaplar

  • Ömür13 Aralık 2013

    Yukarıda yazılanlar klişe cevap olmuş. Ben zaten buraya şikayetimi yazmadan önce bu dediklerinizin hepsini yaptım. Yukarıda şikayetimi okursanız zaten göreceksiniz. İstediğim çok basit. Benim hattımdan hangi internet sitelerine giriş yapılmış. Bunun cevabını alamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön