08 Aralık 2015

Avea Hattıma Kimse Ulaşamıyor

5065*****hattıma dışarıdan arama gelmiyor. Ben mesaj atabiliyorum ve arama yapabiliyorum, karşı taraf bana mesaj atabiliyor ancak arayamıyor, sim kartımı başka bir telefona taktım sorun aynen devam etti. Hattımı sıfırladınız yine sorunum devam ediyor. Arama engelleme veya arama yönlendirmeleri iptal ettim hiçbir değişiklik yok.


Hattımla alakalı bir sorun olmadığını söylediniz, ancak hala sorunum devam ediyor. Sim kartımı micro sim olacak şekilde kestirerek kullanıyorum 1 yıldır bu şekilde ancak hiçbir sorun yaşamadım. Sorunun orijinal micro-sim olmadığından kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Orijinal micro-sim almak istiyorum ancak benden kaynaklanmayan bir sorundan dolayı ücret talep ediyorlar.

İbrahim 98 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Aralık 2015

    Hattım düzeldi ancak Avea hiçbir girişimde bulunmadı.Ben de dün itibariyle hattımı diğer operatör firması Turkcell'e taşıdım, en iyisi Turkcell. Bir operatör kendi sorununu çözemiyorsa o operatörden daha da hayır gelmez. Teşekkürler Şikayetvar.com. Sen olmasaydın sesimizi nasıl duyuracaktık. En azından insanlar böyle firmalara karşı kendilerini korumaya alırlar. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön