11 Eylül 2013 #2006178

Avea Hattıma Başka Operatörün Reklam SMS'lerini Gönderiyor!

2011 Senesinde o zaman ücretsiz olan Avea 500'ü 3-4 kez arayarak sözlü olarak söyledim. 4. kez aradığımda istediğim şeyi büyük bir başarıyla gerçekleştirdiler. Artık Turkcell'in kampanya sms' lerini bana göndermeyeceklerdi ama 2 sene sonra unuttular sanırım ve tekrar Turkcell reklamı göndermeye başladılar.


Acaba "Bizim kalitemiz düşük siz başka operatör kullanın isterseniz" diyorlar da biz mi anlamıyoruz?Ayrıca bu mesajın altına bir de "Değerli müşterimiz" diye başlayan kalıp cevabı kopyala yapıştır yaparak herhangi bir yanıt vermeyin.

Ertuğrul 31 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ertuğrul12 Eylül 2013

  Şikayet metnini bile okumadınız değil mi

 • Ertuğrul12 Eylül 2013

  İnanın şu an bu ilgi beni ihya etti resmen. İlgisizlikten ölüyormuşum. Ne kadar müteşekkir olduğumu anlatmakta güçlük çekiyorum. Beni şımartıyosunuz. Bi ilgi bi ilgi.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön