28 Ocak 2014 #2260760

Avea Hattım Sürekli Kesiliyor!

Uzun yıllar Avea müşterisi ve 3 hat sahibi olarak Samsung Galaxy Note 3 aldığımdan bu yana (3 aydır) sürekli konuşma esnasında hattım koptuğu ve Avea'nın sorun bizde değil diyerek işin içinden çıkmasını bir tüketici olarak şiddetle kınıyorum.


Bu gün bu sorunun 128bit'lik SİM kartlar ile çözülebildiğini öğrenince Kadıköy'de 5 Avea bayisine gezdim ancak bu hatlar numunelikmiş, hiçbirinde olmadığını öğrendim.

Serkan 226 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Serkan28 Ocak 2014

    Hattın sürekli kesilmesinden dolayı, aramalarım çoğunlukla yarım kalıyor. Her defasında farklı biri çıktığı için de hep yeni baştan sorunu anlatmam gerekiyor. Sonuç olarak daha öncede inceleneceği söylenmişti, ama sonuç aynı, son olarak 128bit hat talep ediyorum, bu çözüm öneriside olmaz ise tüm hatlarımı farklı bir operatöre taşıyacağımı üzülerek tarafınıza bildiririm, saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön