10 Şubat 2014 #2285772

Avea Hattım Sebepsiz Yere Kapalı!

Ocak ayının başında hattım tek yönlü olarak, Kasım ayına ait 116 TL'lik faturadan dolayı, kapatıldı ama o faturayı ödemiştim. Benden makbuzu faxlamamı istediler.Ödemeyi kartla yaptığımdan dolayı, kredi kartı extresini faxladım. Avea, evet ödemişsiniz diyerek hattı açtı. Bir hafta sonra hattım tekrar, aynı sebeple, tek yönlü kapatıldı.


Avea'yı tekrar aradığımda, yine, evet ödemişsiniz diyerek açtılar hattı. Lakin 30 Ocakta, hattım, İki Yönlü olarak kapatıldı! 30 Ocaktan beri Avea'nın müşteri ilişkileri numarası olan 4441500 ile defalarca görüştüm. Artık konuyla 2124601500'den genel merkez ilgileniyor. Bugün 10. gün ve hala, hattınızda hiç bir sorun görünmediği için hattınızı açamıyoruz, diyorlar.

Ayşe 36 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe27 Şubat 2014

    Aranıp tarafıma bilgi verildiği söylenmiş cevapta. İlgileneceğiz, bakacağız, acile aldık dediler, ama hala bir çözüm yok!!! Üstelik de ödediğim bir faturadan dolayı icra işlemlerini başlattıklarına dair telefon aldım 2 gün önce! Bir fatura incelenirken icra süreci durdurulmaz mı, birimleriniz birbirinden bu derece mi habersiz?!

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön