03 Mayıs 2013 #1777437

Avea Hattı Taşımama Rağmen Fatura Kestiler!

Avea nın keyfi fatura kesimlerinden rahatsız olduğum için numaramı ve hattımı başka bir operatöre taşıdım. Ancak numaramın taşındığı tarih ile son fatura kesim tarihi arasında 15 gün bile yokken Avea bana tam ay boyunca sanki hizmetlerinden faydalanmışım gibi sabit fatura kesmiş.


Bana verdikleri hizmetin gün sayısı itibariyle fatura ödeyeceğimi iletişim kanalından bildirdim. Ancak bu nasıl bir şeydir ki hem hizmet vermesinler hem de bütün bir ayın faturasını benden istesinler. Artık bu firmalara karşı kime güveneceğiz bakalım. Avea ya bağlı olduğum herhangi bir taahhüt ve sözleşmem yoktur. Bana hiçbir şekilde yaptıkları bu işlemle ilgili ön bilgi verilmemiş.

Engin 54 Okunma

Cevaplar

 • Engin08 Haziran 2013

  bu ne alaka bir cevap şimdi durup dururken. Avea tüketici hakları hakem heyetine cevap göndersin bundn sonra. Süreç işlemektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Engin06 Mayıs 2013

  avea hiçbir cevap vermemiştir. ''Faturanızı iptal edip kullanılan gün miktarıyla yeniden fatura edeceğiz'' cevabını görmedikçe uydurma ve boş 'yazılarınız' cevap değerinde olmayacaktır. Biz kullandığımızı ödeme dürüstlüğünü gösterirken bakalım avea da sadece verdiği hizmet kadarını alırım dürüstlüğünü gösterebilecek mi bakalım???

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön