08 Ekim 2013

Avea Hatalı Fatura Kesiyor!

2 senedir Kartalcell mobil modem kullanmaktayım. Bireysel hattım da 4 senedir Avea.

Avea'nın mobil modemini kullanmaya başladığımdan beri 1 sene boyunca kullanma taahhüdüm var.Bunun karşılığında 8 gb kotalı internet kullanımı için 40,25 TL fatura ödüyordum.

Son 2 aydır faturalarım da 31,71 TL tutarında kota aşımı yaptığımı belirtiyorlar ve fazla fatura tahsilatı gerçekleştiriyorlar. İlk ay ispat edemedim. Faturalarını ödedim. Ne hikmet ise 2. ayda ''31, 71 TL'' paket aşımı gerçekleştirmişim.

Elim mahkum olduğu için yine bu faturayı ödeyeceğim. Fakat bir daha asla ve asla Avea kullanmayacağım.

Mustafa 116 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa24 Ekim 2013

  Merhaba. Konu ile ilgili Avea gerekli incelemelerin yürütüldüğünü ve en kısa sürede tarafıma bilgi verileceğini bildirdi. Bu sürede ilgili yetkili de son aylarda ki veri kullanımımın 4,5-5 gb arasında olduğunu belirtti. Fakat kendilerinin tarafımı son bilgilendirmesinde, 47 mb veri kullanımımın olduğunu ve 31 Liralık fazla ücretin de bu sebeple olduğunu bildirildi. Bende bu sebep nedeniyşe ilgili hattım için iptal talebinde bulundum. Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa11 Ekim 2013

  Avea'dan hizmet aldığım süre içerisinde yaşadığım sorunlarda her zaman cihazımda sorun olduğu söylendi.Belirttiğim şikayetim için de kendileriyle 2 kere görüştüm.Fakat cevap her zaman aynıydı: ''Paket aşımında bulunmuşsunuz.Fatura doğru.Detaylı raporu size mail atacağız.''... Son 2 aydır mobil modemimin çekim gücü pek çok kez edge hızındaydı.Şikayette bulunduğum 31,71 TL fazla kullanım bedeli de göreceğiniz üzere faturam da ''Yurtiçi kullanım bedeli: GPRS'' olarak gözüküyor. Eğer Avea ''3g mobil modem'' için kendi çekim kalite düşüklüğünü tarafıma fatura ediyor ise durum tümden vahim.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön