10 Mayıs 2013 #1790494

Avea Hat Kapatma İşlemi!

Bir Avea hattı ve birde jet aldım. süresi dolunca , kapatmak istedim. 5. dakikada aldığım hatları. 3. aydır kapatamadım. 444 lü hattı aradığımda yetkili bayiye gitmemi söyledi, oradaki eleman 444 ü aramadan kapatamayacağımı söyledi. böylelikle bana 1. ay yani 2 fatura 62 tl gönderdiler.


Bayiye gidip öfkeli bir şekilde bunu kapat deyince hiçbir şeye gerek kalmadan kapattı. çünkü vücut dilinden iyi anlıyorlar. birde kapandıktan sonra fatura tarihini beklemek var. herkes mecbur bunu beklemeye velhasıl 1 ayda böyle bekletildik. boşanmaya kalksam, yurttaşlıktan çıksam bu kadar sürmez.

Lütfi 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Lütfi13 Mayıs 2013

    avea müşteri hizmetleri nnde çalışanların hiçbir yetkisi yok.ikitane mantuıklı cevap bekleseniz.sistemimiz öyle deyirlar. doğru söylüyorlar sistem öyle. müşteri tamamen parası alınması ve elde tutulması gereken ayrılacağı zaman elden geldiği kadar hızlı yolunması gereken canlı topluluğu. çalışanlarınıza gerçekten yetki verin bizde arayalım.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön