04 Nisan 2013 #1723988

Avea Hat Kapatma!

Avea Hattımı fatura tarihi bitiminde 22 Şubat'ta başka bir operatöre geçmek için aradım ve hattımı aramalara kapattılar 8 gün sonra diğer operatöre geçtim ve 8 gün boyunca kimseyi arayamadım sadece dışarıdan aramalara açıktı,aramaya kapalı olan 8 gün hattım için 1 aylık yeni bir fatura gönderdi.


Dün müşteri hizmetlerini arayıp hat kapatmak istediğinde fatura tarihinden 5 gün sonra hattımı başka operatöre taşıdığında kaç günlük fatura geleceğini sorduğunda kullandığı gün için ücret ödeyeceğini yani 5 günlük diye örnek verdi.


Bugün aradığımda müşteri hizmetlerinin yanlış bilgi verdiğini 1 gün bile geçerse 1 aylık fatura gönderirler dedi. Aveanın faturamı 8 günlük olarak düzeltmesini istiyorum.

Bülent 110 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Bülent18 Nisan 2013

  avea, teşekkür ediyorum sadece başlık olarak "Değerli Müşterimiz" diye başladığından dolayı, değerli diye başlayıp aslında hiçbir değerimiz olmadığını, ilgisinden dolayı çok fazla ilgilendiği konuyla her zamanki gibi cevap olarak ilgileniyoruz yazmaktan başka birşey yapmadıklarını anlamış bulunmaktayım. haklı çıkardılar kendilerini neyseki çevremde kim varsa aveadan uzak durmasını söylüyorum benim için çok gereksiz bir operator oldu.

 • Bülent08 Nisan 2013

  Avea sanırım incelemesini sonlandırmış ve beni aramış durum izah etmek için 5 Nisanda ama telefonum o an kapalı olduğu için size ulaşamadık diye email atıyor ve bir daha aramayı düşünmediği için bugun 8 nisanda tekrar aradım ve sonuç aynı 1 aylık fatura ödemek zorunda kaldım. şunu söylemek istiyorum başka bir müşteri olarak aradığımızda fatura tarihinden itibaren kaç gün geçerse o kadar gün fatura kesililir olduğu 3 gün 5 gün gibi bu konuşmamın kaydı tutuluyor sanırım, çünkü görüşme başında söyleniyor. diğer operatörde böyle bir sorun yok operatör seçerken bunu düşünün derim insanları bu duruma düşürmemesi gerekiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön