27 Şubat 2013

Avea Hat İptalinde Sorun!

Bundan bir sene önce aldığım Avea jet modem ile ilgili taahhüt sürem dolduğundan hattımı kapatmak için bugün fatura kesim tarihimde Avea yı aradığımda bir aylık önümüzdeki mart ayına istinaden de fatura geleceğini ve bir ay daha kullanmam gerektiğini söylediler. Bende zaten üç gündür kullanmadığımı mart ayında da kullanmayacağımı söyledim.

Israr ile müşteri hizmetlerinden S. hanım tarafından kullanmam tavsiye edildi. Mart ayı faturam kesilmemişti. Mart ayında da kullanmayacağımı defalarca konuştuk fakat bir aylık ekstra fatura ödetmeye kararlı görünüyorlar. Bunun yasal hakları olduğundan bahsetti S. hanım. Haksızlık yasal görünüyor bu firma cephesinde. Avea ile tüm ilişkimi sonlandıracağım.

Gökhan 62 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan10 Kasım 2013

  Avea müşteri hizmetlerinin telefonda beni arayarak yeni fatura dönemine girdiniz sizden bir aylık daha fatura tutarı tahsil edeceğiz demesinin ardından en son gelen faturası çok düşük tutarda gelmiştir. Dolayısı ile telefonda söyledikleri gibi yapmayarak benim istediğim gibi sorunu çözdüler fakat beni telefonda neden üzdüler bunu anlayabilmiş değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan28 Şubat 2013

  Zaten hattımı dün kapattım dört gündür kullanmıyorum kapalı olan hattı nasıl kullanabilirim ayrıca. Çok üzücü bir durum yaşıyorum Avea bir sene hizmet verip son günde bana fazla fatura ödetiyor.

 • Gökhan28 Şubat 2013

  Avea tarafından arandım fakat daha önce müşteri hizmetlerinin bana söylediklerinden farklı şeyler söylemediler. Sorunum halen devam etmektedir. Haksız olarak bana kullanmadığım mart ayı faturasını ödetmek istemekteler.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön