15 Şubat 2013 #1633861

Avea Hat Çekmiyor Evde!

Şikayetimin asıl konusu Avea'nın Çekmemesi ve ben arayıp müşteri hizmetlerini bana dönüş yapacaklarını belirttiler ve yaptılar.Bizim o konumda sinyal oranı Düşük 2013 Yılı Takvimi içerisinde Herhangi bir çalışma faaliyetinin olmadığını, bulunduğu konumdaki sorunların devam edeceğini ve benim operatörümü değiştirebileceğim yönünde bir konuşma geçti Bunların hepsi Avea Konuşmalarında mevcuttur.


Geçiş tarihinden Fatura hesabımın kesilmesini istiyorum. Kullanmadığım günlerin faturasını ödemek istemiyorum. Ama bir müşteri olarak Sorunun Kaynağı Ben Olmadığım için son Faturamı Ödemek istemiyorum Çekmeyen Nokta Ankara nın Merkezinde Keçiören Etlik Ayvalı da.

Ahmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Mart 2013

    Yazan Yetkili Sorunuma Çözüm Bulundu mu yani ??; Hat Evde Degil Sokak Ortasında Bile Çekmiyorken ANKARA/Etlik'te Başka bir yerde değil... Dağlık Ormanlık bir Arazi değil Yerleşimin bulunduğu bir yerde.. Çekmediğini kabul edebiliyorsunuz ve % Lerle Milleti Kandırıyorsunuz. Ben Çözüm Olarak Hattımı Farklı bir Operatore Taşıdım doğal olarak ve Faturamla ilgili sorunumu aktradım size ama hiçbir yapılan bi hizmet Söz Konusu değil... Müşteri Hizmetlerini Ben Aradım Halde Hiç bir Çözüm bulunamadıgı ve Bana yardımcı olamayacaklarını Söylediler.. Sadece aramakla bilgi vermekle sonuç elde edilmiyor. Herhangi bir işlemin yapılmadığını gelen Fatura Bilgisiyle Ben Görebiliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön