03 Ağustos 2015

Avea Haksız Yere Kesilen Yaklaşık 400 TL'lik Fatura!

06.07.2015 İstanbul Kadıköy'de bulunan czm adlı Avea bayiine, arkadaşımın adına kayıtlı olan hattımı kendi adıma devretmek için başvuruda bulundum. Devri gerçekleştirilmeden önce bayii çalışanlarından DÇÇ Hanım'a, kullanmakta olduğumuz ailece tarifenin bozulup bozulmayacağını özellikle sordum net cevap veremeyince devreye diğer çalışan C.. Bey girdi ve kesinlikle tarifenin bozulmayacağını dile getirdi. Fakat taahhüdün bozulduğu mesajı birkaç gün sonra geldi. Avea ile görüştüğümüzde benim hatam olduğunu, devir sözleşmesini okumam gerektiğini söylediler. Sonuç ben toplam yaklaşık 400 TL ödemek zorunda görünüyorum. Hem Avea'dan hem de ismi verilen bayiİ ve çalışanlarından şikayetçiyim.

Gülden 65 Okunma

Cevaplar

 • Gülden05 Ağustos 2015

  Sizin gönderdiğiniz h. ç adına olan yaklaşık 400tl'lik faturada geçen 24 aylık taahhüt bozma ve 12 ay ind. Ücretlerinin benim adıma yansıtılmasın sebebini sormak istiyorum. Benim size h. Çelik olarak bir taahhüdüm yok. Benim adıma böyle bir sözleşmenin olduğunu kanıtlamanızı sizden rica ediyorum. Eğer bu fatura gelecekse şuan ki sahibine gelmesi gerekiyor. h. Çelik olarak benim bu sözleşmelerden haberim yok. Benim bu faturayı ödemem gibi bir yasal zorunluluğum yok bu konuda da yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı bildiririm. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

 • Gülden05 Ağustos 2015

  Sizinle yaptığımız konuşmada taahhüdü bizim bozduğumuzu söylemektesiniz. Fakat yine belirteyim ki bizim taahhüdü bozma gibi bir isteğimiz olmadı bayii çalışanlarınızın bizi yanlış bilgilendirmesinden kaynaklandı bu durum. Sizin bu durumu düzeltmeniz gerekirken bizi suçlu çıkarmanız uzun zamandır Avea müşterisi olan bu 5 kişinin başka bir operatöre geçmenizi istemenizden kaynaklanıyor sanırım.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön