20 Şubat 2013 #1644094

Avea Haksız Yere Borç Çıkarıldı!

2011 yılı Haziran ayında Ttnet mobil hat aldım.Avea şirketinin bir takım hatalarından dolayı borcumu ödeyecek ödeme noktası bulamadığım için hattımı kapattırdım.Son olarak 2012 Nisan ayında hattı kullanmadığım halde 3 aylık fatura geldi.Onu da ödedim.Avea bayisinden hattımın borcundan ötürü kapatıldığı ve bir daha açılmayacağı söylendi.Artık fatura gelmeyeceği belirtildi.


Ama 18.02.2013 tarihinde evimi İzmir İcra Hukuk bürosundan aradılar ve 21 lira 40 kuruş borcum olduğu söylendi.Aradan geçen 10 aylık zaman zarfında ne bir fatura ne bir uyarı mesajı gelmedi.İki tane Avea hattım var.Ulaşılmaması imkansız.Eminim bu faturayı ödemek zorunda kalacağım.Ama iki hattımı da kapattıracağım.

Ümit 34 Okunma

Cevaplar

  • Ümit03 Şubat 2014

    Teşekkürler Avea, belirttiğiniz tarihte sizin müşteri hizmetlerinden birisiyle görüştüm. Bana borcumu sildiklerini söylediler. Ama bir kaç gün sonra icra bürosundan bir bayan arayıp borcumu ödemezsem yasal takip başlatılacağını söyledi. Mecburen bu parayı ödedim. Ertesi gün gidip hattımı başka bir operatöre taşıdım. Kurtulduğum için mutluyum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön