02 Mayıs 2014

Avea Haksız Kesinti Yaptı

27.04.2014 tarihinde sabah 08:07 saatinde tarafıma iletilen mesajda "değerli müşterimiz, Avea'lı olmanızın 11. yılı şerefine 5 gün boyunca tüm Avea'lılara sınırsız konuşma, her yöne 500 sms ve 500 mb internet hediye!" mesajı iletilmiş.

Bunun üzerine 01.05.2014 tarihinde göndermiş olduğum mesajların yukarıdaki kampanya dahilinde kazanmış olduğum sms'lerden değil hattımdaki tl bakiyeden kesildi, sms'leri göndermeden önce 9333'ü arayarak kampanya sms'lerimin halen hattımda yüklü olduğuna dair teyit almıştım. TL bakiyemden yaklaşık 26 tl kesildi, bununla birlikte her tl yüklememde para kesilmeye devam ediliyor. 26 tl'nin ivedilikle hesabıma iadesini rica ederim. Böyle bir şey hayatımda görmedim.

Ramazan 135 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ramazan02 Mayıs 2014

    Avea göz boyamak için burada,: "iletmiş olduğunuz şikayetle ilgili inceleme başlatılmıştır, incelemelerin sonucunda tarafınıza bilgi aktarılacaktır" bilgisini yazarken, Avea dan hiç kimse iletişime geçmedi . Telefonumda ekstra TL bakiyesi kesilecek endişesiyle TL de yükleyemiyorum. Avea' nın hizmet kalitesi kesinlikle bir facia, İlgili ücret iadesi yapılmazsa Tüketici Hakem heyetine başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön