05 Nisan 2013 #1725169

Avea Haksız GPRS Ücretlendirmesi!

Birkaç yıldır AVEA müşterisiyim ve adıma kayıtlı ,ailemin kullandığı 3 adet hattımı aşağıda izah edeceğim sebepten dolayı başka operatöre taşıdım.
Şubat ayında aldığım akıllı telefondan sonra tlf faturasının yüksek gelmesinin nedenini e-posta ile sormama rağmen bu güne kadar cevap gelmediği gibi tlf faturaları da her ay daha yüksek gelmeye başladı.Uzun uğraşılarım neticesinde öğrendiğime göre; tarifemde bulunmayan,-talep etmediğim- GPRS hizmet bedeli olarak kbyte başına çok çok fahiş bir ücret ile haberim olmadan bana fatura edilmiş olduğunu anladım.
Talep edilmeyen bir hizmetin,müşterinin haberi olmadan,bilgilendirmeden ücret fatura etmeyi bana kim,nasıl izah edebilir?

Kenan 28 Okunma

Cevaplar

 • Kenan03 Ekim 2015

  artık benim hayatımda Avea olmadığı gibi, yAKIN çevremde de Avea'lı kimse kalmadı... diyecek başka bir şey yok.

 • Kenan25 Nisan 2013

  Şaka mı bu? Hangi deteylı bilgi verilmiş? Gittikçe olayı daha da çirkinleştiriyorlar. Benim şikayetim bu platformda açıkça yer almıştır. Bu şirketin cevabı veya izahı nerede?

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön