02 Ekim 2014

Avea Haksız Fatura Talebi!

Yaklaşık 5 yıldır kamu 300 tarifesi kullanıyorum. Son aylarda faturam aylık 30-35 TL arasında ücretlendiriliyordu. Eylül ayında 1 haftalık internet ihtiyacım oldu ve 9 TL karşılığında 1 haftalık 1 GB internet yüklemesi yaptırdım. Avea, "1 Haftalık 1 GB internet hizmeti kullanımınıza açılmıştır ve iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir" şeklinde bir mesaj gönderdi. Ay sonu faturam 142 TL(!) geldi.


Müşteri merkezini aradım beyefendiler: "İnternet paketi kullanım süresi dışında kullanılmış" dediler. İnternet kullanımının otomatik olarak yenileneceği bilgisini veren şirket nasıl oluyor da ay sonunda internet süresi bittikten sonra kullanım olmuş diyebiliyor. Bir an evvel haksız fatura talep eden bu garip operatörden ayrılma vakti gelmiş sanırım!!!

Selim 89 Okunma

Cevaplar

  • Selim02 Ekim 2014

    Detaylı bilgi verildiği söz konusu değil, tüketici mahkemesine gideceğim ve bu firmayı hemen bırakacağım. Yazıklar olsun sizlere!!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön