24 Haziran 2013

Avea Haksız Fatura!

Avea'dan taahhüt vermeden kullanmakta olduğum hattıma ait tüm faturaları ödeyerek Nisan ayında başka bir operatöre geçmiş bulunuyorum. Mayıs ayında gelen Nisan ayı faturasını da ödedim. Ancak 20.06.2013 tarihinde Avea'dan beni arayarak eski tarifemde taahhüdüm olduğu ve 75 TL ödemem gerektiği bildirildi.

Böyle bir taahhüdüm olmadığına eminim, bunu belirtmek için müşteri hizmetlerini aradığımda çıkan menülerde konuyla alakalı hiç bir seçenek bulamadım. Faiz işlememesi için 25 Haziran'a kadar müddet tanıdılar. Bu haksız faturanın iptalini talep edecek muhatap bile bulamamaktan şikayetçiyim.

Tuğçe 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Tuğçe24 Haziran 2013

    Merhaba, 444 1 500 numaralı telefonu aradığımda konu ile ilgili muhattap bulabileceğim herhangi bir yol var mıdır? Şu ana kadar her türlü tuş kombinasyonunu denememe rağmen muhattap bulabilmiş değilim. Bana çıkartılan bu borç fatura borcu mudur? Hattımı kapatırken tüm faturaları ödememe rağmen bu borç nereden çıkmıştır? Borcun taahhüt borcu veya fatura değil vergi borcu olduğunu telefon ile ifade ettiniz, eğer bu borç bir vergi borcu ise hangi vergiler olduğunu detaylı biçimde yazıp bana mail atmanız mümkün müdür? Gündüz aynı maili talep etmiştim, ancak görüşme detayı gönderdiniz. Görüşme detayından nasıl bir sonuç çıkartıp da ödeme yapmamı beklemektesiniz? İyi çalışmalar dilerim.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön